Biz neden varız? Ne için tonlarca teknik analiz sitesi ve teknik analiz kanalı varken yeni bir tanesini daha açma ihtiyacı hissettik?

Kısaca bahsetmek gerekirse: Teknik analiz dünyasında eksik gördüğümüz en önemli ve bence bu dünyanın yapıtaşlarını oluşturan ilkeler Doğru Metotlar, Doğru Bilgiler ve şüphesiz bu bilgileri tüketilebilir şekilde karşı tarafa sunmaktır. Burada “Tüketilebilir” anahtar kelime çünkü bence bir bilgiyi karşı tarafın alabileceği forma getirmek, bu bilgiyi bilmek kadar değerli. Bu konuda sürekli daha iyi nasıl olabilir diye düşünüyoruz. Video sunumlarımızın daha etkili ve sayfamızın “Akademi” bölümünde yer alan bilgileri olabildiğince anlaşılır, sıkıcı olmayan ve gerçekten kilit noktalara odaklanarak anlatmaya çalışıyoruz. Sizin çok daha hevesli çok daha verimli çalışmanız adına bir çok sistem yakında web sitemizde olacak. Bu sayede piyasada gördüğümüz bir eksiği kapattığımızı düşünüyoruz.
Peki gelelim doğru metot ve doğru bilgiye. Biz zamanında bu piyasada hatırı sayılır derece hata yaptık ve para kaybettik dolayısıyla bu konuda bilgi paylaşımı yapacak kadar tecrübe biriktirdiğimizi düşünüyoruz. Biliyorsunuz ki Teknik Analiz hakkında özellikle Türkçe kaynak bulmak gerçekten zor bulsanız bile çok sınırlı sayıda bilgi içeriyor. Ayrıca yeni başlayanlar bu kaynağın doğruluğu tespit edemeden öğrenmeye başlıyorlar ve belki de yanlış bilgilenip bu piyasada para kaybederek tecrübe ediyorlar. Sonra yeni kaynak arayışına geçiyorlar ve muhtemelen yine benzer senaryolar gerçekleşiyor. Ardından gelen aşama ise ya ümitsizliğe kapılıp piyasadan ayrılmak ya da bu işe kumar gözüyle bakmak oluyor. Biz sunduğumuz bilgiyi ince eleyip sık dokumaya çalışıyoruz. Asla kendimizin 100lerce hatta belki 1000lerce kez test etmediği yöntemleri anlatmıyoruz ve bence en önemlisi bir şekilde anlattığımız metodu hakkından fazla yükseltmiyor çok kazandırıyormuş gibi göstermiyoruz. Derslerimizi okuduysanız veya YouTube kanalımızdan birkaç video izlediyseniz anlatım bakış açımızı anlamışsınızdır. Bu piyasanın asla dışardan göründüğü kadar basit olmadığını defalarca vurgulamışızdır. Bu iş gerçekten nasıl ki bir meslek için üniversite okuyoruz ve o işte yeteri kadar tecrübe edinmemiz gerekiyor, teknik analiz öğrenme işi de aynı şekilde bu zorlukta. O yüzden asla birkaç haftada bu işi halledebileceğinizi düşünmeyin. Ancak şunun garantisini verebilirim ki bizimle birlikte ilerlerseniz
• Her bilgi için sürekli siteden siteye dolaşmak zorunda kalmayacak her şey tek bir yerde bulabileceksiniz. Bu size zaman ve doğru bilgiyi filtreleme konusunda inanılmaz bir zaman kazandıracak• Motive edici sistemlerimiz, mizahlı, görsel olarak anlatımı güçlendirilmiş ve çok düzenli bir müfredat halinde bilgiyi elde etme şansı bulacaksınız. Bu da sizin moralinizi yüksek tutacak ve teknik analizde rakiplerinden çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebileceksiniz.• Son olarak Teknik Analiz Dünyası için altın değerinde olan ve neredeyse hiçbir platformun bu konuda çalışma yapmadığı “Uygulama” kısmına son derece önem veriyoruz. Bolca örnek gösteriyor, testler yayımlıyor ve ödev olarak sizlere anlattığımız konularda sorular sunuyoruz.

Benzersiz sitemizden sizin de yararlanmanızı ister ve iyi çalışmalar dileriz 😊